Skip to main content

Beykoz Kundura Fabrikası ziyarete açık mı / giriş ücreti nedir?


Beykoz Kundura Fabrikası, bir film platosuna dönüştürüldü. İzlediğiniz birçok film, dizi, reklam, klip ve fotoğraf çekimleri burada yapılıyor. İnsanlar da özellikle ekranlardan aşina oldukları yerleri gezmek istiyor. Peki bu mümkün mü? Beykoz Kundura Fabrikası ziyarete açık mı? 

Resmi sitesindeki yazdığı gibi Beykoz Kundura ziyarete açık bir yer değil. Giriş ücreti ödeyerek veya ücretsiz olarak bir gezi yapamıyorsunuz

Beykoz Kundura konuyu şu şekilde açıklıyor: "Beykoz Kundura olarak profesyonel bir çekim ve etkinlik mekanı olarak hizmet veriyoruz. Ev sahipliği yaptığımız set ve platoların çalışma alanlarını korumak ve güvenliği sağlamak adına maalesef yalnızca etkinlik günlerinde ziyaretçi kabul ediyoruz ve platolara gezi düzenlemiyoruz. Etkinlik günlerinde misafirlerimiz etkinlik mekanı ile kafe, restoran gibi ziyaretçilerin kullanımına açık birimlere erişim sağlayabilirler; ancak platolara geçiş yapamazlar".

Çalışanlar hariç girişe izin verilmiyor. Etkinlik düzenlendiği günler sadece etkinliğin düzenlendiği alana ve kafe ile restoranlara giriş yapılabiliyor, setlerin olduğu diğer bölgelere giriş yine yasak. Etkinliğin olmadığı günlerde de kafe ile restorana dışarıdan girişe izin verilmiyor. 


Comments