Skip to main content

Ünalan metro durağından Akasya'ya nasıl gidilir? (Fotoğraflı anlatım)


Ünalan metro durağından Akasya Alışveriş Merkezi'ne nasıl gidildiğini bilmiyorsanız, size fotoğraflarla anlatım yaptığımız bir rehber hazırladık. 'Metro istasyonundan Akasya'ya nasıl gidilir?' ve 'Ünalan metro istasyonu ile Akasya arası yürüyecek kaç dakika sürer' sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle Akasya'ya Kadıköy - Tavşantepe metrosundan gitmek isterseniz Ünalan durağında inmeniz gerekiyor.

Aslında metrodan Akasya Alışveriş Merkezi'ne gitmek oldukça kolay. Tek yapmanız gereken Ünalan metro durağında inince tabelalardaki 2 numaralı çıkış işaretleri takip etmek... Bunu yaparak çok kolay şekilde Akasya'ya varacaksınız. Yürüyeceğiniz yol yaklaşık 10 dakika sürecektir.

Şimdi adım adım fotoğraflarla nasıl gidildiğini anlatacağız.

FOTOĞRAFLI ANLATIM

Aslında metrodan Akasya'ya gitmek çok kolay. Tek yapmanız gereken metro durağına adımınızı atınca tabelalardan 2 numaralı çıkışı takip etmek.

Vagondan inince 2 numaralı çıkışı bulun ve onu takip etmeye başlayın.


2 numaralı çıkışı takip edip yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın.


Yürüyen merdivenlerde yukarı çıkıp turnikelerden geçtikten sonra tekrar 2 numaralı çıkış işaretini bulun ve takip etmeye devam edin. Alışveriş merkezine giderken hep alt geçidi kullanacaksınız.


Yolu takip ederken karşınıza bir merdiven çıkacak. Merdivenlerden inin. Eğer merdivenlerden inecek durumunuz yoksa yan tarafta bir asansör bulunuyor. Onu kullanabilirsiniz.


Merdivenlerden indikten sonra yolunuza dümdüz devam edin. Yol biraz uzun olacak. Ama hepsini yürümeniz gerekmeyecek. Alt geçidin bazı yerlerinde yürüyen yollar bulunuyor. Alışveriş merkezine yaklaştıkça 2 numaralı çıkışın yanına 'Akasya AVM' ibaresi de eklenecek.


Yolun sonunda yürüyen merdivenler ve 'Akasya' işareti görecekseniz. Yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın.


Yürüyen merdivenlerden çıktıktan sonra Akasya'nın girişi hemen sağ tarafta yer alacak. 'Alt Çarşı Giriş' yazısından alışveriş merkezine girebilirsiniz. Girişte dikkat edin, çünkü tavan alçak...


Konu hakkında yazıda bulamadığınız, eklemek istediğiniz veya hatalı olduğunu düşündüğünüz noktalar varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin.

Comments

 1. vallahi emeğine sağlık ne güzel anlatmış helal olsun.

  ReplyDelete
 2. Süpersiniz ya emeğinize sağlık

  ReplyDelete
 3. Emeğinizesağlık süper olmuş aşırı faydalı bir site

  ReplyDelete
 4. emeğinize sağlık harika olmuş.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Kadıköy İşkur nerede, nasıl gidilir (fotoğraflı anlatım), çalışma saatleri, otopark

Kadıköy İşkur , Hasanpaşa'da Eğitim mahallesinde yer alıyor. Söğütlüçeşme metrobüs durağı, Kadıköy Evlendirme Dairesi ve Kadıköy Belediye binasına yakın merkezi bir yerde. Kadıköy İşkur binasına gitmek için Ahsen Çıkmazı Sokak 'a girmek gerekiyor. Kadıköy İşkur merkezine girdiğinizde genellikle girişteki güvenlik görevlisi yardımcı oluyor. Sıra numarası alıp beklemeye başlıyorsunuz. Sonra sıranız geldiğinde masa numarasına göre yetkili kişiyle görüşüyorsunuz. Çalışma saatleri Hafta içi Sabah çalışma saatleri: 08.30 - 12.30 Öğle arası: 12.30 - 13.00 Öğle sonrası çalışma saatleri: 13.00 - 17.00 Otopark Çevrede paralı otopark mevcut. İSPARK'ta 1 saate kadar park 8 lira. Nasıl gidilir? (Fotoğraflı anlatım) Kadıköy Evlendirme Dairesi'ne göre Ahsen Çıkmazı Sokak'ın yeri... Kadıköy Belediye binasına göre Ahsen Çıkmazı Sokak'ın yeri... Ahsen Çıkmazı'ndan içeri girin ve düz devam edin. Yola düz olarak devam edeceksiniz. Bu noktadan itibaren

Goblin Oyun Kulübü nerede, nasıl gidilir? (Harita, fiyat)

DİKKAT! BU MEKAN KAPANDI VE YENİ YERİNDE HİZMET VERİYOR! --AŞAĞIDAKİ BİLGİLER ESKİDİR-- Goblin Oyun Kulübü veya daha bilinen adıyla Goblin Cafe , FRP gibi daha az bir kitlenin bildiği masa oyunlarının oynanabileceği bir mekan. İsterseniz kendi oyunuzu getirip oynayabiliyorsunuz, isterseniz kütüphanedeki bir oyunu alıp oynayamaya başlayabiliyorsunuz. Saatlik masa ücreti zorunlu. Masa ücreti kadar yiyecek-içecek alma hakkı nız var. Ayrıca mekan bir de bilgisayar bölümü var. Burası da küçük bir internet kafe gibi hizmet veriyor. Mekanın ortaklarından biri de basketbol yorumcusu Kaan Kural ... "TURNUVALAR YAPIYORUZ" Kaan Kural , kafesini "İşler fena değil kendi kendini idare ediyor. Kendimizin takılabileceği bir mekan arıyorduk, burası da takıldığımız bir mekan gibi oldu. Bu masalarda gün gün aktiviteler oluyor. Mesela Magic turnuvası oluyor. Buradaki istediğin oyunu oynayabiliyorsun. Herkesin oynadığı oyunlar değil de, biraz daha sofistike oyunların oynandığı