Skip to main content

Ünalan metro durağından Akasya'ya nasıl gidilir? (Fotoğraflı anlatım)


Ünalan metro durağından Akasya Alışveriş Merkezi'ne nasıl gidildiğini bilmiyorsanız, size fotoğraflarla anlatım yaptığımız bir rehber hazırladık. 'Metro istasyonundan Akasya'ya nasıl gidilir?' ve 'Ünalan metro istasyonu ile Akasya arası yürüyecek kaç dakika sürer' sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle Akasya'ya Kadıköy - Tavşantepe metrosundan gitmek isterseniz Ünalan durağında inmeniz gerekiyor.

Aslında metrodan Akasya Alışveriş Merkezi'ne gitmek oldukça kolay. Tek yapmanız gereken Ünalan metro durağında inince tabelalardaki 2 numaralı çıkış işaretleri takip etmek... Bunu yaparak çok kolay şekilde Akasya'ya varacaksınız. Yürüyeceğiniz yol yaklaşık 10 dakika sürecektir.

Şimdi adım adım fotoğraflarla nasıl gidildiğini anlatacağız.

FOTOĞRAFLI ANLATIM

Aslında metrodan Akasya'ya gitmek çok kolay. Tek yapmanız gereken metro durağına adımınızı atınca tabelalardan 2 numaralı çıkışı takip etmek.

Vagondan inince 2 numaralı çıkışı bulun ve onu takip etmeye başlayın.


2 numaralı çıkışı takip edip yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın.


Yürüyen merdivenlerde yukarı çıkıp turnikelerden geçtikten sonra tekrar 2 numaralı çıkış işaretini bulun ve takip etmeye devam edin. Alışveriş merkezine giderken hep alt geçidi kullanacaksınız.


Yolu takip ederken karşınıza bir merdiven çıkacak. Merdivenlerden inin. Eğer merdivenlerden inecek durumunuz yoksa yan tarafta bir asansör bulunuyor. Onu kullanabilirsiniz.


Merdivenlerden indikten sonra yolunuza dümdüz devam edin. Yol biraz uzun olacak. Ama hepsini yürümeniz gerekmeyecek. Alt geçidin bazı yerlerinde yürüyen yollar bulunuyor. Alışveriş merkezine yaklaştıkça 2 numaralı çıkışın yanına 'Akasya AVM' ibaresi de eklenecek.


Yolun sonunda yürüyen merdivenler ve 'Akasya' işareti görecekseniz. Yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın.


Yürüyen merdivenlerden çıktıktan sonra Akasya'nın girişi hemen sağ tarafta yer alacak. 'Alt Çarşı Giriş' yazısından alışveriş merkezine girebilirsiniz. Girişte dikkat edin, çünkü tavan alçak...


Konu hakkında yazıda bulamadığınız, eklemek istediğiniz veya hatalı olduğunu düşündüğünüz noktalar varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin.

Comments

 1. vallahi emeğine sağlık ne güzel anlatmış helal olsun.

  ReplyDelete
 2. Süpersiniz ya emeğinize sağlık

  ReplyDelete
 3. Emeğinizesağlık süper olmuş aşırı faydalı bir site

  ReplyDelete
 4. emeğinize sağlık harika olmuş.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Kadıköy İşkur nerede, nasıl gidilir (fotoğraflı anlatım), çalışma saatleri, otopark

Kadıköy İşkur , Hasanpaşa'da Eğitim mahallesinde yer alıyor. Söğütlüçeşme metrobüs durağı, Kadıköy Evlendirme Dairesi ve Kadıköy Belediye binasına yakın merkezi bir yerde. Kadıköy İşkur binasına gitmek için Ahsen Çıkmazı Sokak 'a girmek gerekiyor. Kadıköy İşkur merkezine girdiğinizde genellikle girişteki güvenlik görevlisi yardımcı oluyor. Sıra numarası alıp beklemeye başlıyorsunuz. Sonra sıranız geldiğinde masa numarasına göre yetkili kişiyle görüşüyorsunuz. Çalışma saatleri Hafta içi Sabah çalışma saatleri: 08.30 - 12.30 Öğle arası: 12.30 - 13.00 Öğle sonrası çalışma saatleri: 13.00 - 17.00 Otopark Çevrede paralı otopark mevcut. İSPARK'ta 1 saate kadar park 8 lira. Nasıl gidilir? (Fotoğraflı anlatım) Kadıköy Evlendirme Dairesi'ne göre Ahsen Çıkmazı Sokak'ın yeri... Kadıköy Belediye binasına göre Ahsen Çıkmazı Sokak'ın yeri... Ahsen Çıkmazı'ndan içeri girin ve düz devam edin. Yola düz olarak devam edeceksiniz. Bu noktadan itibaren

Carrefoursa Fulya (Selenium Twins) hiper market nerede, otopark, servis, çalışma saatleri, telefon

Carrefoursa Fulya hiper market Hakkı Yeten Caddesi üzerindeki Selenium Twins'in altına açıldı. Carrefoursa'nın girişin bir alt altında . Bu nedenle marketin girişi ilk bakışta görülmeyebilir. Carrefoursa da zaten bu nedenle girişin olduğu yere Carrefoursa bayrakları koymuş. Carrefoursa Fulya'ya girebilmek için önce girişten girip bir alt kata inmek zorundasınız. Market bir alt katta olduğu için güneş almıyor. Hiper market oldukça geniş ve birçok kategoride ürünler bulunuyor. Temel tüketim maddelerinin yanı sıra beyaz eşya, kıyafet gibi ürünleri de bulabiliyorsunuz. ÇALIŞMA SAATLERİ Marketin çalışma saatleri: 09.00 - 22.00 OTOPARK Carrefoursa'da 30 lira ve üzeri alışverişlerde AVM otoparkı 3 saat ücretsiz. SERVİS SAATLERİ VE GÜZARGAH Servis hareket saatleri: 10.00, 10.45, 11.30, 12.15, 13.00, 14.00, 14.45, 15.30 ve 16.15 Güzargah: Hareket yeri Carrefoursa Fulya Hakkı Yeten Caddesi Ihlamur Kasrı Emirhan Caddesi (Dikilitaş) Darphane önü Ayazma Deres